Start > Wesprzyj nas

Wesprzyj nas

Jak możesz nas wspierać?

Sponsor

Jako sponsor fundacji aktywnie wspierającej rozwój dzieci, możesz mieć bezpośredni wpływ na kształtowanie przyszłości młodych jednostek.

Twoje wsparcie finansowe umożliwi nam kontynuowanie naszej misji, dostarczając niezbędne zasoby i programy, które pomogą dzieciom osiągnąć pełen potencjał i stworzyć lepszą przyszłość.

Partner

Zostań Partnerem, Patronem lub Patronem medialnym naszej Fundacji lub wybranego programu edukacyjnego.

Pomóż nam promować treści edukacyjne, włącz się w działania komunikacyjne lub promocyjne.

Razem możemy zdziałać znacznie więcej!

Współpracownik

Dołącz do nas jako współpracownik fundacji, aby mieć znaczący wpływ na rozwój dzieci i wnosić wartość poprzez innowacyjne programy i inspirujące działania.

Twoje umiejętności i zaangażowanie są niezwykle ważne dla naszej misji wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci.

Inne formy wsparcia

• Zostań uczestnikiem wybranego programu edukacyjnego. Dołącz do rosnącej społeczności ludzi zaangażowanych w proces wspierania rozwoju dzieci.
  • Dziel się swoimi przemyśleniami, działaniami i osiągnięciami. To pomaga innym zobaczyć co można zrobić w swojej rodzinie, otoczeniu, placówce lub społeczności.
  • Jeśli możesz sobie na to pozwolić, kup nasze szkolenie. Wszystkie pozyskane w ten sposób środki przeznaczamy na statutowe działania Fundacji Connect4Kids.

Chcesz wesprzeć nas w inny sposób?

Napisz do nas!